Sala wielofunkcyjna

Nowoczesna klimatyzowana sala wielofunkcyjna o powierzchni 65 m2 przeznaczona do organizacji takich przedsięwzięć jak konferencje, szkolenia, warsztaty, spotkania biznesowe. Łatwość w adaptacji sali do indywidualnych potrzeb klientów to gwarancja komfortu i wygody, zarówno prowadzących jak i uczestników organizowanych wydarzeń. Istnieje możliwość organizacji wideokonferencji.

W cenie wynajmu sali znajduje się profesjonalne wyposażenie, składające się z nagłośnienia, oświetlenia, ekranu, projektora multimedialnego, mikrofonów z nagłośnieniem, rolet zaciemniających. Sala posiada dostęp do szybkiego łącza internetowego (Wi-Fi w całym obiekcie) oraz do drukarki i skanera.

Istnieje możliwość organizacji wydarzeń on-line. Zarówno sala wielofunkcyjna jak i zaplecze socjalno-sanitarne budynku jest przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Dla uczestników wydarzeń udostępniona zostanie także przestrzeń parkingowa. Cena sali jest uzgadniania indywidualnie – zależy od zapotrzebowania dydaktycznego, długości najmu oraz ilości osób biorących udział w organizowanym wydarzeniu.  

Sala nr 03 posiada 20 miejsc.